Biz Kimiz ?

"Doğada Yaşama dönüş"

DEV YAPI Olarak kasım  2006 yılında 13 m2 ofiste sıfır sermayeyle mimarlık, Tasarım, restorasyon proje ve uygulamaları alanında hizmete başlayan DEV YAPI firması Bügün İstanbul-İzmir-Ankara illerinde bulunan Ofislerimizle konularında faaliyetlerini Başarıya ulaştırarak Türkiye ve yurt dışında adından başarı ile söz ettirmektedir.

“ÇÖZÜM ODAKLI” bir firma olan DEV YAPI faaliyetlerini;

2011 yılına kadar restorasyon uygulaması alanında türkiyede 3 şubeye çıkarmayı başaran DEV YAPI 2011 yılında büyük  yatırımlarla DGT GROUP şirketlerinin amiral gemisi konumuna gelmiştir.Eski misyonunu tamamlayan DEV YAPI yeni misyonunda Restorasyon eğitimi,mimari tasarım, ahşap uygulama bölümü kurarak tamamen eski eserlerimizin korunmasına yönelik çalışmalara başlamıştır.

Şahıs ve kurumların ihtiyaç duyduğu Şekilde Projeleri üretmek, projelerin uygulamalarını yapmak ve proje ve uygulamalara yönelik danışmanlık hizmetleri olmak üzere üç ana dalda devam ettirmektedir.2015 Yılında 4 ana dalı bünyesine ekleyen DEV YAPI şuanda PORT POSEİDON muğla projesinin yönetimindedir.

  1. RESTORASYON
  2. TASARIM
  3. İNŞAAT VE TAAHHÜT
  4. MOBİLYA ÜRETİM

    DEV YAPI tarafından üstlenilen işler, yapı veya konseptin araştırma, etüd, ve tasarımıyla başlar, kişiye ve işletmeye özgün bir çizgi ile tüm fonksiyonlar en küçük ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir. Tasarımlarımız Bünyemizde ,5 mimar, 4 restoratör, 4 elektrik mühendisi, 5 inşaat mühendisi ile  ileri inşaat teknolojileri kullanılarak profesyonel bir  yönetim anlayışı ile inşa edilmektedir.

2018 yılında DEV YAPI olarak sosyal sorumluk projesi kapsamında TÜRKİYE’DE tarımsal akademilerin kurulması bu çiftliklerde Ekolojik Tarımsal eğitimlerin gençlerimize verilmesi, ve Kurulan çiftliklerde Ekolojik turizmle de desteklenerek TU-TAR Adı altında EKO-TURİZM alanında büyük bir kalkınma projesinde başlatmıştır. Ülkemizde tarımsal ilk kez bilinçli üretim alanında Çanakkale Kazdağları’nda Pilot proje olarak TROYA DOĞAL YAŞAM ÇİFTLİĞİNİ kurmakla beraber MARKA Haline getirmiştir. Ve bu olanda Tarım ve Orman bakanlığı ve Kültür ve Turizm bakanlığı bilgisi dahilinde bu projeyi AYDIN İZMİR MUĞLA ANTALYA illerinde başlatarak tüm ülkede Köy Kalkındırma projelerine başlamıştır.

NEDEN İDA TİNY HOUSE MARKASI yaratıldı.

Ülkemizde ilk olarak minimal yaşam istekleri ve imar mevzuatının karmaşık yapısından dolayı İnsanların özlem duyduğu DOĞAL YAŞAM’a dönüşü hızlandırmak, amacıyla bu tip tekerli araç diye tabir edilen bu O2-O3 Belgeli karavan tipi evlerin imalatına yeni soluk getirmek amacıyla İDA TİNY HOUSE markası 2020 yılında alt yapısı oluşturulmuştur.

MARKALARIMIZ