BAYİLER

"Doğada Yaşama dönüş"

BAYİLİK BAŞVURU KOŞULLARI

•İda Tiny House kurumsal markası olarak, girişimci adaylarımızda aradığımız bir takım özellikler mevcut. Marka kimliğimizin korunması ve başarılı bayilik ağı oluşturabilmemiz adına, bayilik şartları ön prensiplerimiz arasındadır. Biliyoruz ki markamızı büyütmek ve hedeflerimize ulaşabilmek için, alt bayilerimiz ile birlikte büyümemiz gerekir. Bu doğrultuda istediğimiz şartlar tamamen markamızın büyümesi ve korunması yönünde belirtilen şartlardır. İDA TİNY HOUSE bayilik şartları:

•Bayilik almak isteyen girişimci tarafından TS 13085 standartları ve Mimarlık –Otomotiv-ticaret- emlak satış sicil Belgesi şartları kapsamında istenen işletme özelliği Ürün bilgelerini müşterilere şeffaf olarak vermeli ve personel eğitim şartları yerine getirilmelidir.

•Tiny house ve pazarlama  sektöründen gelmiş ve bu sektöre ilgi duyan girişimcilerimiz, başvuru aşamasında öncelikli olarak değerlendireceğimiz adaylar arasında yer alacaktır. TİNY HOUSE alanında başvuru sahibinin yetkinliğinin ve tecrübesinin bulunması başarı oranını arttırmaktadır.

•İDA TİNY HOUSE olarak, güven, gizlilik ve tarafsızlık ilkesi en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Adaylarımızın marka prensibini benimsemesi en önemli şartlarımız arasındadır.

•Adaylarımız girişimci özelliklere sahip olup, insan kaynakları yönetimi, finansal yönetim tecrübesi ve işletme hukuku alanında bilgi sahibi olması tercihlerimiz arasındadır.

•Hizmet odaklı düşünen ve müşteri memnuniyetine yatırım yapmayı hedeflemeli. Her bayi ürün satışı sonrasında müşterilere teknik destek hizmeti sunmak zorundadır.

•İDA TİNY HOUSE bayilik alacak olan adaylarımızın, eğitim süreçlerine değer vermesi gerekir.

•Girişimciler tarafından yatırım için gerekli maddi olanaklara sahip olunmalıdır. En az aldıkları ürün kadar teminat vereceklerdir.

Aktif bölgesel reklam kampanyalarına katılıp, müşteri sayısını arttırmayı hedeflemeli. Kurumsal marka kimliğini zedeleyecek faaliyetlerden uzak durulmalıdır.

Başka firmaların Reklam malzemeleri, afiş, tabela, pano vb. gibi donelerin korunması ve işletmede bulundurulmasına riayet etmeli.

Başlangıç aşamasında tiny house ve karavan satış ve pazarlama hizmetini, sadece yatırımcı olarak değil, yönetim süreçlerine dahil olarak gerçekleştirecek olan girişimci adayları, bayilik tercihinde birincil önceliğimiz olacaktır.

Satış yapılacak ürün için minimum 300 metrekare teşhir alanı yaratılmalı ve bu alanın bölgede satış yapılacak bilecek alanlarda olmalı. Bayilik Satış İçi minimum 8 metrelik  1 adet ürün koyacak arazisi olmalı

Bayiler İda tiny house markası dışında hiçbir Tiny House satışı yapamaz.

•Her bayi kendi ilinden sorumlu olup, şayet Başka bir ilde satış yapmak isterse o ilde bayi satışı yoksa o ile satış yapabilir. bayi var ise o ildeki bayi ile ortak satış yapacaktır.

Bayiler tüm sosyal medya hesaplarında ürün bilgilendirmesi ve pazarlama işlemi yapacaktır.

FABRİKA SATIŞ MAĞAZALARI: İZMİR-ÇEŞME- BURSA ALGI MİMARLIK(diğer iller için başvuru yapılabilir.)

BAYİ SATIŞ FİYATLARI

ÜRÜN TANITIM KATALOGLARI